Iepirkumu grozs
Grozā 0 preces
Summa € 0
Mazulītēm (0-12 men)Bērnudārzniecēm (1-7 gadi)Skolniecēm (7-15+ gadi)
Mazulīšiem (0-12 men)Bērnudārzniekiem (1-7 gadi)Skolniekiem (7-15+ gadi)

Jaunumi:
GAIDOT ZIEMASSVĒTKUSZ IEPĒRCIES AR PRIEKU ENGELITIS.LV VEIKALOS UN SAŅEM DĀVANAS!
GAIDOT ZIEMASSVĒTKUS IEPĒRCIES AR PRIEKU ENGELITIS.LV VEIKALOS UN PAPILDUS SAVAM PIRKUMAM SAŅEM DĀVANĀ ENGELITIS.LV DĀVANU KARTI NĀKOŠAJAM PIRKUMAM! Akcija spēkā gan http://www.engelitis.lv e-veikalā, gan Engelitis.lv veikalā- Rīgā, Brīvības ielā 148 no 24.11.2014.-10.12.2014.ieskaitot. Dāvanu kartes saņems visi klienti šādā apjomā: - pirkuma summa 30.00 -59.99 Eur -dāvanā saņems 5.00 Eur dāvanu karti; - pirkuma summa 60.00 -89.99 Eur -dāvanā saņems 10.00 Eur dāvanu karti; - pirkuma summa 90.00 Eur un vairāk -dāvanā saņems 15.00 Eur dāvanu karti.
31.OKTOBRĪ VISI CEĻI VED UZ ENGELITIS.LV VEIKALU!
31. OKTOBRĪ VISI CEĻI VED UZ ENGELITIS.LV VEIKALU- RĪGĀ, BRĪVĪBAS IELĀ 148! VISU DIENU LĪDZ PAT NAKTS TUMSIŅAI JŪS SAGAIDĪS JAUTRI JOCIŅI- SPOCIŅI! IEPIRKŠANĀS JAMPADRACĪ- Iemēģini savu Laimīgo roku “Melnajā raganas maisā” izvelkot savu atlaidi pirkumam līdz pat 31%! SPĒLES LABĀKAI OMAI GAN MAZIEM, GAN LIELIEM! PĀRSTEIGUMA DĀVANAS VISIEM NO ENGELITIS.LV! Gaidīsim Jūs ciemos, Vienmēr Jūsu Engelitis.lv.
IEPIRKŠANĀS JAMPADRACIS ENGELITIS.LV VEIKALĀ- 30.08.2014.
NĀC CIEMOS UZ ENGELITIS.LV VEIKALU- RĪGĀ, BRĪVĪBAS IELĀ 148, IEPĒRCIES AR PRIEKU, JO VISS NEPIECIEŠAMAIS BĒRNIEM VIENUVIET! TIKAI 30.08.2014. - VISIEM PIRKUMIEM: 25% ATLAIDE, DĀVANAS NO ENGELITIS.LV UN CITI PĀRSTEIGUMI!
UZ BĒRNUDĀRZU VAI SKOLU KOPĀ AR ENGELITIS.LV DAVANĀM!
Iepērcies Engelitis.lv e-veikalā vai Engelitis.lv veikalā- Rīgā, Brīvības ielā 148 un saņem dāvanas!* *Kādu no aizraujošām, attīstošajām Zvaigznes ABC grāmatām * Kādu no Herlitz penāļiem ar 31 priekšmetu.
VASARAS KARSTUMA DRUDZIS ENGELITIS.LV LIELVEIKALĀ!
ENGELITIS.LV LIELVEIKALĀ- Rīgā, Brīvības iela 148 VASARAS KARSTUMA DRUDZIS! NĀC CIEMOS, IEPĒRCIES AR PRIEKU UN JO LIELĀKU TEMPERATŪRU RĪGĀ RADĪS http://www.meteo.lv/ , JO LIELĀKU % ATLAIDI TU SAŅEMSI JEBKURAM SAVAM PIRKUMAM!*(gift) *Akcija spēkā 08.07.2014.-31.07.2014. Akcija neattiecas uz citam akcijas precēm ar atlaidi.
K'S KIDS ATTĪSTOŠO ROTAĻLIETU PIEVEDUMS ENGELITIS.LV
Engelitis.lv lielveikala- Rīgā, Brīvības ielā 148 plauktus papildinājušas JAUNAS K'S Kids attīstošās rotaļlietas dažādu vecumu bērniem. Pieejami gan pirmie klucīši, kas attīsta koordināciju, gan runājošās lelles, lai attīstītu valodiņu, gan mākslinieku zīmēšanas grāmatas ar cipariem un burtiem, kā arī daudz kas cits. Ieskaties Engelitis.lv rotaļlietu un mākslinieku plauktos, vai nāc ciemos uz Engelitis.lv lielveikalu.
PAR NEPIECIEŠAMAJĀM LIETĀM MAZULIM UN TEV! Ar pieredzi dalās Engelitis.lv īpašniece un divu bērnu māmiņa, Māra.
Pirms piedzimst mazulis, neskatoties uz to vai tas ir pirmais, otrais vai trešais mazulis, ir tik daudz ko jāpagūst sagādāt. Ir lietas bez kurām iztikt nevarēsi, bet ir lietas, kuras ir gluži liekas vai arī ir aizstājamas, tomēr, visas šīs lietas, padara mūsu dzīvi kopā ar mazuli ērtāku un viņa aprūpi vieglāku.
"MAZUĻA PŪRIŅA" PIRMPIRKUMA PROGRAMMA - 15% ATLAIDE.

 

JAUNĀKĀS PRECES  
IDEJAS DĀVANĀM  
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI  
...
APSVEIKUMA KARTIŅAS, DĀVANU KARTES, DĀVANU MAISIŅI  
AUTOKRĒSLIŅI  
BĒRNU BAROŠANAI  
BĒRNU BRAUCAMIE  
BĒRNU MĀKSLAS DARBIEM  
ELEKTROPRECES  
ĶENGURSOMAS UN SLINGI  
KOSMĒTIKAS LĪDZEKĻI UN PARFIMĒRIJA  
MAZUĻU APRŪPEI  
MĀMIŅĀM UN GRŪTNIECĒM  
MĒBELES  
RATI UN TO AKSESUĀRI  
ROTAĻLIETAS UN SPĒLES  
SALDAM MIEDZIŅAM  
SOMAS, KOFERI, MACIŅI, PENĀĻI  
VANNOŠANĀS PRIEKIEM  
 
Meklēt veikalā: 
 
 
 
KĀ IEPIRKTIES.
Visa aktuālā informācija par
preču pasūtīšanu,
apmaksas kārtību
un preču piegādi
  lasīt vairāk...
 
KONTAKTI
SIA "Engelitis LV"
Reģ. Nr. 40103795805
Mob.tel.: +371 20313943
e-pasts: engelitis@engelitis.lv
Skype- engelitis.lv
  Copyright © 2009-2015 SIA "Engelitis".  
All rights Reserved.   
Created by MB Studija »